?

Log in

No account? Create an account
Шукаю гуморески з журналу "Перець" - sasha-istorik — ЖЖ

> Свежие записи
> Архив
> Друзья
> Личная информация

Декабрь 31, 2014


Previous Entry Поделиться Next Entry
05:32 pm - Шукаю гуморески з журналу "Перець"
Хто може мені допомогти?
В одному з номерів журналу "Перець" за 80-ті роки я читав гумореску, ні назви, ні автора якої я, на жаль, не запам'ятав. Там було приблизно таке: в однієї молодої сімейної пари (чоловік Тиміш і дружина Тетяна) народилася дочка, яку вони назвали Поліксеною. А потім стали з нею ходити по різних секціях (плавальний басейн, фігурне катання, дитячий садок), але дівчинку нікуди не приймали, бо виявилося, що всі її ровесники давно перегнали її в розвитку. А її батьки не врахували, що ми живемо в епоху акселерації. Отакий приблизно сюжет. Може, хтось пам'ятає назву цієї гуморески і хто її автор? Дуже хотілося б знову прочитати цю гумореску.
А ще в одному з номерів "Перця", здається, за 1982 рік, я читав гумореску литовського письменника Євгеніюса Валотки, назви якої я теж, на жаль, не запам'ятав (здається, "Крик уночі", але точно я не впевнений). Там приблизно такий сюжет: уночі жінка і чоловік лежать у ліжку, і раптом з вулиці лунає крик: "Рятуйте! О Боже, рятуйте!" Жінка каже: "Душать чи ріжуть когось..." А чоловік хотів визирнути у вікно, а жінка каже: "Дасть каменем по лобі - тільки оближешся..." А згодом там затримали злодія, який щось крав у тому дворі, і він зізнався, що "Рятуйте! О Боже, рятуйте!" кричав він сам. Цю гумореску в 1996 чи 1997 році ще передруковував журнал "Перець-дайджест", але в мене цей журнал, на жаль, не зберігся. А дуже хотілося б знову прочитати цю гумореску.

(4 комментария | Оставить комментарий)

Comments:


[User Picture]
From:zakharia80
Date:Январь 12, 2015 04:45 pm
(Link)
Гумореска Е.Валотки "Крик опівночі" в Перці №9 за 1982 рік наст.13. Якщо не знайдете журналу - пишіть мені в приват.
[User Picture]
From:Alexandra Margolin Brumer
Date:Август 1, 2018 06:50 pm
(Link)
Добрый вечер, юморески моего дедушки печатали в разных номерах « перець «
Есть возможность найти хоть что-то из его работ? Его звали Марголин Михаил Исакович
Спасибо)))
From:slavik1971
Date:Январь 12, 2015 10:04 pm
(Link)
Назва першої гуморески - "Пізно" (автор Овсій Круковець). Ця гумореска була надрукована в "Перці" за 1985 рік №19 на стор.13..

Edited at 2015-01-12 22:07 (UTC)

> Go to Top
LiveJournal.com